Sklep internetowy

  • Najszersza oferta
  • Najlepsze ceny
  • Bezpieczne zakupy
  • Szybkie dostawy

Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym!

wejdź do sklepu

Kariera

RudnikAgro Sp. z o.o. to zaangażowani pracownicy, którzy dzięki swej energii i pomysłowości przyczyniają się do rozwoju firmy na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych. W Rudnik Sp. z o.o. panuje przyjazna atmosfera, którą tworzą niezwykli ludzie. Nasi pracownicy mają możliwość przedstawiania i realizacji własnych pomysłów dotyczących zmian oraz realizacji nowych i niestandardowych zadań. Jeżeli szukasz pracy, prosimy o kontakt.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

Przedstawicieli handlowych na rynek województwa Zachodniopomorskiego

Zadania:

Profesjonalna obsługa klientów (firmy, gospodarstwa rolne)

Realizacja planów sprzedażowych (sprzedaż bezpośrednia środków ochrony roślin oraz nawozów)

Skup/sprzedaż płodów rolnych

Fachowe doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin

Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami stałymi.

Wymagania:

Doświadczenie w branży rolnej (minimum rok)

znajomość rynku lokalnego (kontakty z firmami oraz klientami indywidualnymi – gospodarstwa rolne)

wiedza z zakresu uprawy, ochrony i nawożenia roślin

wykształcenie min. średnie mile widziane rolnicze

skuteczność w działaniach handlowych, orientacja na Klienta

umiejętność organizacji pracy własnej

komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność w działaniu

prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat

atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie od sprzedaży)

praca w młodym, ambitnym zespole

możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży rolnej

narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, laptop)

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy:

info@rudnik.agro.pl z dopiskiem w tytule „ Przedstawiciel handlowy”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W ofercie posiadamy produkty firm:

OK