Sklep internetowy

  • Najszersza oferta
  • Najlepsze ceny
  • Bezpieczne zakupy
  • Szybkie dostawy

Zrób zakupy w naszym sklepie internetowym!

wejdź do sklepu

Firma

RudnikAgro Sp. z o.o. oferuje kompleksowe wsparcie rolnictwa oraz zapewnia najwyższy standard obsługi. Zajmujemy się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów, nasion oraz obrotem płodami rolnymi. Dla firm dystrybucyjnych oraz producentów rolnych RudnikAgro Sp. z o.o. jest stabilnym i wiarygodnym parterem. Doceniamy wyróżnienia przyznawane naszej firmie min. przez miesięcznik Forbes, jednak prawdziwym powodem do dumy jest zaufanie jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

W świecie agrobiznesu firma RudnikAgro jest przewodnikiem, który zawsze i chętnie podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci w możliwie najkrótszym czasie mieli dostęp do najbardziej efektywnych i innowacyjnych produktów. Naszą intencją jest stworzenie oferty, która w kompleksowy sposób pozwoli zaspokoić potrzeby i oczekiwania Klientów.

Portfolio produktów nawozowych obejmuje saletrę, saletrzak, mocznik, siarczan amonu,  roztwór saletrzano-mocznikowy, DAP, sól potasową, NPK, wapno, nawozy do fertygacji oraz nawozy dolistne. Zaopatrujemy w nawozy klientów w Polsce oraz na terenie UE korzystając z firm spedycyjnych zapewniających najwyższy poziom usług w transporcie lądowym, kolejowym i morskim.

Współpracujemy z największymi i najbardziej cenionymi producentami oraz dystrybutorami środków ochrony roślin. Starannie dobieramy produkty pod katem skuteczności jak i funkcjonalności. Wstąpienie Polski do UE w 2004 roku oraz dyrektywy dotyczące handlu równoległego środkami ochrony roślin, otworzyło przed nami nowe możliwości. Wykorzystujemy je skutecznie, a dzięki temu nasi Klienci podnoszą efektywność produkcji rolnej.

Lata doświadczeń utwierdziły nas w przekonaniu, że kluczową rolę dla producentów rolnych odgrywa sprzedaż płodów rolnych. Współpracujemy z pewnymi i sprawdzonymi partnerami handlowymi. Zaopatrujemy głównie przemysł tłuszczowy, paszowy i młynarski. Dysponujemy odpowiednią bazą magazynową oraz aparaturą do oceny jakościowej zbóż. W ramach umów kupna/sprzedaży płodów rolnych zapewniamy korzystne warunki finansowe, terminowe odbiory i dostawy wg ustalonego harmonogramu, dodatkowo dla producentów rolnych pomoc w zwalczaniu szkodników magazynowych oraz kredyt kupiecki na zakup środków ochrony roślin, nawozów oraz materiału siewnego. Posiadamy certyfikat REDcert oraz GMP+

Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż nasion rzepaku, zbóż oraz warzyw krajowych jak i zagranicznych hodowców.

W ofercie posiadamy produkty firm:

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK